קריאת שירות

מתלבטים לפני רכישת יצירה? מחפשים ציור ספציפי? מעוניינים להרכיב אוסף אמנות (או להרחיב אוסף קיים)? מחפשים חוות דעת מקצועית ובלתי תלויה? אתם מוזמנים לפתוח קריאת שירות באתר JacobSamuel.

קריאות השירות באתר נבדקות בקפידה, באופן פרטני וספציפי. זאת, בהתאם ללקוח והיצירות אשר עומדות על הפרק. צוות האתר מתחייב לספק מענה ברמה המקצועית ביותר תוך שמירה על דיסקרטיות מוחלטת. הייעוץ ניתן הן לגבי אמנות מקומית והן לגבי אמנות בינלאומית.

שירות בעת רכישה או מכירת יצירות:

·         חוות דעת מקצועית על איכות היצירה.

·         המלצה אובייקטיבית ובלתי תלויה בנוגע לטווח המחירים הרלבנטי.

·         ייעוץ בדבר הכדאיות הכלכלית שמאחורי רכישת היצירה.

·         בדיקת היצירה ממכירות בעבר ו/או קטלוגים.

מחפשים יצירה ספציפית?

·         באתר JacobSamuel, נשמח להתחקות עבורכם אחר היצירה בקטלוגים, מכירות, גלריות, אוספים וכדומה.

שירותים לאוספי אמנות:

·         סיוע בהרכבת אוספים לחברות מסחריות, אספנים, לקוחות פרטיים, מוסדות חינוך, מוסדות ציבור ועוד.

·         מעוניינים להרכיב אוסף אמנות? תוכלו ליהנות באתר JacobSamuel מהדרכה מקצועית כבר למן השלבים הראשונים. החל מאיתור אסכולת האמנים המתאימה לכם, דרך התחקות אחר הזרמים אשר מדברים אליכם במיוחד, וכלה בהכוונה למציאת יצירות בטווחי התקציב המדוברים.

·         בעלי אוסף אמנות? מעוניינים למכור או לשדרג את האוסף? צוות אתר JacobSamuel ישמח לסייע לכם בבחינת דרכי פעולה אפשריות.

שירות למשפחות אמנים

פעמים רבות, משפחות אמנים מחזיקות בידיהן מאגר תמונות ויצירות אשר הן מעוניינות לבחון את שוויין, להציגן בציבור, להרכיב מהן אוסף וכדומה. שימו לב, מדובר בנושא רגיש ביותר. התנהלות שגויה או פזיזה עם היצירות עלולה לבוא לידי ביטוי בשורה של טעויות. למשל, חשיפה לא נכונה של הציבור ליצירות, פגיעה בשמו של האמן (בתום לב, כמובן), העדר היכרות עם הכוחות אשר פועלים מאחורי שוק האמנות והסחר, העדר קשרים מתאימים לחשיפה נכונה של היצירות ועוד.

באתר JacobSamuel, תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי ובלתי תלוי אשר מתאים במיוחד למשפחות אמנים. בין השאר, היצירות תיבחנה ברמה המקצועית ביותר מבחינת תמחור, ליווי, שיווק ומכירה. השירות מתחיל בראש ובראשונה עם הבנה אמיתית של דרישות המשפחה ו/או הבעלים של האוסף. לאחר מכן, צוות האתר יסייע בתכנון אסטרטגיה נכונה ונבונה מבחינת כלל היצירות. מטרתו המרכזית של השירות היא לפתוח עבור המשפחה נתיב לעולם האמנות תוך כדי שמירה על החשוב מכל – מורשתו של האמן.

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

הערות או בקשות